Upravit stránku

Prodáme vaši nemovitost a ušetříme vám čas i peníze

Život by byl lepší, kdyby všechny prodeje nemovitostí na světě dopadly dobře. To se bohužel neděje právě proto, že se občas někdo rozhodne prodat nebo pronajmout nemovitost sám.

V dobré víře.

My nabízíme. Rezervujeme a papírujeme každý den. Pro vás je to možná premiéra, při které se vystavujete zbytečným rizikům, jako je například finanční ztráta z důvodu špatně stanovené ceny nebo vás někdo podvede.

Prodávat nemovitost je skutečně složitá záležitost. Spousta nových informací. Bolí hlava. A do toho přece musíte nadále vézt svoje životy! Teď si představte, kdybyste nemuseli zkoumat, kam posílat inzerát, jaká je legislativa, následně odečtěte čas, který strávíte na prohlídkách. Jak dobrý jste řečník, abyste dokázali nemovitost prodat? A obhájit cenu? To je oříšek.

Mimochodem, to je to, co děláme.

Prodáme vaši nemovitost a ušetříme vám čas, nervy i peníze. Od A do Z. Provedeme i převod peněz. Vy přijdete k hotovému - udělat podpis.

Konkrétně pro vás uděláme 10 věcí:

  1. Nezávazná konzultace zdarma - makléři MV reality vyhodnotí vaši situaci, potřeby a navrhnou nejvhodnější postup pro prodej Vaší nemovitosti. Chcete prodat v co nejkratší době a za co nejvyšší cenu?
  2. Stanovíme cenu.
  3. Inzerce - Vaše nemovitost bude inzerována na nejnavštěvovanějších realitních serverech.
  4. Zorganizujeme prohlídky v nemovitosti.
  5. Právní servis v plném rozsahu - sepsání předkupní i kupní smlouvy ve spolupráci s nezávislou advokátní kanceláří, podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí (KN), výpisy z KN.
  6. Kompletní zajištění financování nemovitosti - klientovi, který bude kupovat Vaší nemovitost hypotékou, úvěrem, úvěrem ze stavebního spoření, půjčkou. Náš úvěrový specialistka zdarma spočítá možnost úvěru na vybranou nemovitost a doporučí bankovní ústav.
  7. Znalecký posudek - pro potřebu bankovních ústavů i finančních úřadů. Zajistíme vše co je potřebné pro vypracování znaleckého posudku: listy vlastnictví, nabývací tituly, kontaktování odhadců a předání informací.
  8. Advokátní úschova hotovosti - peníze za Vaši nemovitost skončí na Vašem účtu. Hotovost se skládá do advokátní úschovy, ze které se dále uvolní dle přesně dohodnutých podmínek Smlouvy o advokátní úschově.
  9. Zajištění předávacích protokolů - převod elektřiny, plynu a vody. Vždy jsme osobně u předání prodané nemovitosti. Rádi poradíme a dodáme potřebné formuláře pro převody médií.
  10. Podání daně z nabytí nemovitosti na Finanční úřad - zajistíme, aby daň byla včas a řádně podaná a zaplacená prostřednictvím advokátní kanceláře.

To je náš denní chléb. A jak vypadá v reálu? Jeden příklad za všechny:

 

To byl Michala Vrňáka kamarád. Sešli se u právníka. Advokátka vytiskla smlouvu, on se na ni podíval a říká: "tak takhle dlouhou knížku jsem zatím ještě nečetl. A ani na tom nebudu nic měnit. Já věřím Michalovi," řekl. Zapnul propisku a práce byla hotová.

Nahoru