Upravit stránku

První prodaná nemovitost byla naše vlastní

To se tak stalo, že byl jeden obchodní zástupce Michal Vrňák z Lysé nad Labem smutný z počínání svého vedení a v tom mu do cesty vešla nová příležitost. Rodina manželky Michala tehdy prodávala nemovitost na Kladně a rozhodla se oslovit známou makléřku. Bohužel (nebo díkybohu?) nemohla zájemcům vždy vyhovět, a tak Michal udělal několik prohlídek za ni. První. Druhou... Nakonec nemovitost dokonce pomohl prodat a v tom momentu přišla ta zlomová otázka, která nadobro změní vývoj událostí.

"Nechcete dělat realitního makléře?"

Začala nová etapa. Odpověď na otázku byla předem jasná a počátkem roku 2005 vznikla v Lysé nad Labem nová realitní kancelář.

"Od té doby nás fascinovaly nemovitosti, všechno kolem nich a hlavně příběhy našich klientů, kteří se na nás obraceli s přáním prodat nebo pronajmout nemovitost v Lysé nad Labem. Naučili jsme se vidět jejich očima a pochopit jejich obavy. Vytvořili jsme realitku s lidskou tváří."

Po tom, co se Michal 25. 5. 2016 osamostatnil, založil realitní kancelář nově pod značkou MV reality s touhou dělat něco navíc.

S úsměvem na rtu vypráví příběh, jak dojel zájemkyni o prohlídku vyzvednout na nádraží, protože pršelo. Dobré vztahy a důvěra jsou pro něj to nejdůležitější. Řídí se mottem:

"Jak zaseješ, tak sklidíš."

…v práci, doma, s kamarády i s dětmi. K tomu Michal i ostatní makléři dodržují 3 pravidla:

  1. Dodržování časů a termínů
  2. Vzájemná důvěra
  3. Dobrý pocit
Princip dobrého pocitu a důvěry je ve spolupráci s MV reality klíčový a je to způsob, jak se z makléře a zájemce mohou stát partneři, možná přátelé. "Důležité je mít dobrý pocit a důvěřovat si. Nemáte ho? To to raději neuzavřeme," vysvětluje Michal na příkladu.

Tyto hodnoty nejsou v MV reality jen prázdné fráze. Naopak jejich aktivním používáním dosáhl Michal těchto milníků:

  • 13 let zkušeností na realitním trhu
  • Podařilo se udělat 8 rezervací během jednoho letního měsíce
  • V roce 2017 Michala oslovila místní developerská firma. Michal se stal jejich výhradním prodejcem bytů v Praze, Nymburce a Poděbradech
  • A mnoho dalšího!

K pochopení fungování kanceláře MV reality by nám nestačil ani celý den. Proto jsme se rozhodli naše nadšení a chuť do práce ztvárnit takto:

 

Služby. 3 pravidla. Fair-play. Vaše cíle, naše cíle. Know-how. Inzerce. Focení. Baví nás to. Tým makléřů. Respekt a důvěra. Komunikace. Lokalita. Prodaný dům v Lysé nad Labem. S čistým štítem. Hypotéka. Pronajatý byt. Od A do Z. Balkóny a lodžie. Cena. Slavíme. Pracujeme na plný plyn. Zákony. Změníme trh k lepšímu. Jsme parta. Od 25. 5. 2016. Prohlídky. Telefony. Katastr a převody. Realitka na celý život. Papírování. Legrace. Noví spolupracovníci. Fakt dobrý. Lidi. Plachty. Zkušenosti. Profesionálové. Lidská tvář. Výzvy. Šampaňské. MV reality! Dobrý pocit.

Na těchto základech stojí kancelář MV reality. Nyní se vraťme k oblíbenému mottu: jak zaseješ, tak sklidíš. Tímto bychom ve vás chtěli zasít semínko důvěry. Pokud chcete prodat nebo pronajmout nemovitost, ozvěte se jednomu z našich makléřů. Poznejte nás:

Michal Vrňák

Michal nosí v kanceláři na hlavě pomyslnou korunu. Tu si však často odloží, aby se pobavil s lidmi, jak jde život a zavtipkoval. Do kanceláře dorazí vždycky včas a vždycky ji včas taky opustí, aby byl včas zase u rodiny. Každoročně zlepšuje svůj výkon na minimaratonu (4,2 km) v Bratislavě a hraje rekreačně fotbal. 

Martin Vaner

Martin dříve zásoboval potravinami stravovací zařízení, dneska zásobuje rodiny dobrým pocitem při prodeji nemovitosti. Čte krimi a rád pomáhá slabším. Pokud tedy máte realitní těžkosti, ozvěte se Martinovi. Pro své klienty buduje kancelář v Hodkovicích.

Jitka Vrňáková

Podle Jitky štěstí není v tom, co děláš, ale jak to děláš. Kávu si vychutnat jedině s rituálem, hypotéku vyřídit jedině s plným nasazením. Nejradši má okamžik, kdy volá klientům, že mají schválený úvěr. To ji baví. A jak!

Martin Luňák

Martin myslí, tedy je. A hlavně o své práci hodně přemýšlí. Stal se dokonce autorem série článků: desatero hříchů při prodeji nemovitosti, ve kterých upřímně sdělil, na co si dát při prodeji nemovitosti pozor. Ve své snaze opucovat renomé této profese neustále vytrvává. A to protože ji miluje. Přemýšlí, jak dělat věci lépe. A vymyslí, jak vám pomoct.

Kateřina Pixová

Kateřina ovládá jak realitní, tak finanční obor. V obojím má několikaletou praxi. Při práci přemýšlí kreativně a ke spokojenosti klienta dokáže rozlousknout lecjaký zapeklitý případ. Ve volném čase přednáší ve školách nebo v mateřských centrech o finanční gramotnosti a podporuje Taneční klub TJ Sokol Lysá nad Labem.

Radka Horáčková

Radka Horáčková má ráda svobodu i svobodu druhého a hlavně jejich vzájemný respekt. Baví ji vše, co dává smysl. Například realitní služby nebo čas strávený s rodinou. Za žádných okolností však u ní nehledejte stereotyp.

Libor Kopřiva

Život začíná každým novým ránem. Libor Kopřiva každé ráno vstává s tím, že bude výjimečným makléřem. Vše v životě má podle něj svůj smysl. Je upřímný, dobrosrdečný a šíří kolem sebe pozitivní energii. To, co se má stát, stane se. V Liborově případě jde o prodej nebo pronájem nemovitosti, kdy věří, že bude spokojený jak prodávající, tak kupující (pronajímatel i nájemce). To je pro Libora ta největší odměna v jeho práci a také v životě.

Milena Barešová

Míla je polyfunkční žena a nejdůležitější pilíř společnosti. Neumí si představit, že by svůj čas věnovala jen jedné věci, proto je napůl asistentka a napůl makléřka. Když zrovna neprodává byty od PMS, zadává práci makléřům, ladí stránky, ladí inzerci, restauruje rámečky a staré šuplíky. Pod jejíma rukama všechno kvete.

Barbora Barešová

Bára je starostlivá perfekcionalistka. Lepšího člověka bychom do kanceláře jen těžko hledali. Jako asistentka dohlédne bystrým okem na každý prodej nemovitosti, hlavně těch od PMS. Studovala právní administrativu. U nás staví paragrafy do latě každý den.

Vít Sklenář

Vítek ví, že život je jeden, a proto dělá makléře. Výběrovým řízením do práce prošel ještě dřív, než se do něj přihlásil. Majitel kanceláře totiž jeho talent rozpoznal už ve Vítkově dětském věku. Od roku 2016 naslouchá potřebám realitního trhu a ve volných chvílích čte o motorkách a autech.

Jana Šulajová

Jana je jediný ženský element pražské pobočky. Jako pragmatická váha si však s touto situací hravě poradí. Speciální je tím, že vždy dokáže najít kompromis a je za všech situacích dokonale připravená (testováno). Miluje design a tanec a zasvětila život hledání harmonie. Držíme palce! Držte je s námi.

Radek Barva

Radek Barva je finanční profesionál. Řídí firmu o několika pobočkách, která klientům vyřizuje hypoteční úvěry, pojištění apod. V roce 2005 navázal spolupráci s Michalem Vrňákem a od té doby společně tvoří finančně - realitní duo, které se postará o jakkoliv zapeklitý případ. Přestože je Radek pracovně velmi vytížený, vždy si najde čas na projížďku na kole nebo na horskou túru.

Milan Kratochvíl

Nahoru