Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ komerčního objektu Provozní areál
Celková plocha 22198  (m2)
Číslo 964
Obec Kunžak
  • Cena s DPH12 000 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme Vám prodej zavedeného rekreačního střediska, Kunžak u Jindřichova Hradce Nabízíme k prodeji oblíbený a zavedený rekreační areál u obce Kunžak v srdci překrásné oblasti České Kanady u Jindřova Hradce. Areál o celkové rozloze 2,3 ha s ubytovací kapacitou 308 lůžek, který se nachází nad údolím Struha, obklopeném lesy, potokem a rybníky,velmi klidné prostředí.
V budově se nachází restaurace pro 120 osob, stylový bar a vybavená kuchyň. V patře budovy se nachází 6 pokojů s příslušenstvím o celkové kapacitě 15 lůžek. V podkroví jsou 2 pokoje, byt s vestavěným patrem a příslušenstvím. Stavba je podsklepená jsou zde sprchy a WC pro chatky. Dále prostor pro případné - wellness, posilovnu ,společenské sportovní zázemí, zimmí zahrada, garáž, dílna, sklady s možností dalšího využití. Kotelna s elektrickým kotlem i kotlem na pevná paliva.Spodní penzion je určen pro velké skupiny. Je rozdělen do 5 částí (studia A-D a K) o celkové kapacitě 108 lůžek, která jsou umístěna ve 32 pokojích, 1 bytě se samostatným příslušenstvím a dále 6 pokojů typu sport se společným sociálním zařízením na chodbě o kapacitě 18 lůžek. V této budově se zároveň nachází i 3 samostatné učebny s tabulí, vhodné ke školení, prezentační akce. V přízemí je tělocvična s kobercovým povrchem a společenské místnosti. Je tu technické zázemí, prádelna, umývárny, akumulační nádrž atd.V areálu se nachází 6 stylových samostatně stojících bungalovů s vlastním příslušenstvím s celkovou kapacitou 34 lůžek.
35 chatek s kapacitou 136 lůžek ke kterým je příslušenství v samostatné zděné budově. V rozlehlém areálu se nabízí široká možnost volnočasového a sportovního vyžití v podobě fotbalového a beachvolejbalového hřiště, na nohejbal atd. Je zde venkovní posezení pod pergolou, kamenný gril, samostatné ohniště s krytou pergolou a také další zděné budovy vedle penzionu, které je možno využít jako dílny, sklady, herny v případě nepřízně počasí.Jedná se o ideální místo pro pořádání firemních školení, svateb, teambuildingových akcí, škol v přírodě, dětských táborů, rodinné rekreace apod.
Parkování pro ubytované hosty je zajištěno na parkovacích plochách uvnitř areálu, kde se rovněž nachází uzamykatelná úschovna kol.
Areál je provozován od roku 2007 je vynikající investiční a podnikatelskou příležitostí v turisticky velmi atraktivní lokalitě přírodního parku Česká Kanada.
Zároveň od stávající majitelky převezmete veškeré know-how a kontakty na klientelu, včetně webových stránek.
K areálu patří nově zrekonstruované trafo, vlastní vodárna a kanalizace.
Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Voda je dodávána z městského řadu.
Možnost využití zrekonstruované vrtané studny s 63 m hlubokým vrtem. Vytápění spodního penzionu je zajištěno pomocí 4 elektrokotlů. Ohřev teplé vody je zajištěn pomocí elektrických bojlerů. Elektřina 220/380 V. PENB budovy je D méně úsporná.
Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme. Celý objekt se prodává včetně veškerého vybavení.
V případě zájmu o prohlídku či více informací k nemovitosti kontaktujte přímo makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 3125  (m2)
Zastavěná plocha 3000  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ne
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ne
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ne
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ne
Topení lokální Ano
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ano
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy D - Méně úsporná
Nahoru