Upravit stránku

Koupit byt v novostavbě? To je mnohdy lepší varianta. Peníze ušetřené koupí staršího bytu se rychle utratí na rekonstrukci, ztrátou tepla a vysokým příspěvkem na fond oprav. Kalkulaci jsem uváděli zde.

Ve středočeském kraji vyrostlo v posledních několik letech pár zajímavých rezidenčních projektů. Jeden z developerů, který v okolí staví byty, je PMS Poděbrady. Objevte novostavby v atraktivních lokalitách s nízkými provozními náklady.

Rezidence Boček a Viktorín

Bydlení v lázeňském městě Poděbrady. Rezidence Boček a Viktorín nabízí moderní byty o dispozicích od 1+kk po 4+kk. Navíc mají různou světovou orientaci, aby si každý přišel na své. Plánkem to nekončí. Společnost PMS nabízí možnost dispozičních úprav a vybavení bytu, které si sami vyberete. Kupec bude bydlet v atraktivní lokalitě v blízkosti lázeňské kolonády a centra. Sportovní, kulturní vyžití a veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

V rámci občanské vybavenosti nechybí síť obchodů, lékaři, školy, školky, úřady a další služby, včetně Jezera a sportovišť. Užívat si můžete golfu, squashe, tenisu a dalších sportovních aktivit. Velice oblíbená je i cyklotrasa podél řeky Labe. Na nádraží je to 5 minut. Do Hradce Králové i do Prahy jezdí přímé spoje. Město je bohaté na historické památky, je spojeno se spoustou zvučných jmen. Na své si jistě přijdou milovníci kultury díky městskému divadlu, kinu, muzeu a velkému množství individuálních kulturních akcí. Za zmínku jistě stojí i Sklárny Bohemia proslulé výrobou českého olovnatého křišťálu.

Kvalitní tepelná izolace rapidně sníží náklady na bydlení. Domy splňují energetickou třídu B.

V Rezidenci Boček a Viktorín je k dispozici posledních pár bytů. Nabídku naleznete zde.

Rezidence Viktorín bude připravená k předání na Vánoce 2019. Pěkný dárek pod stromeček, co říkáte?

Rezidence Ke Strouze

Druhý z developerských projektů se jmenuje Rezidence Ke Strouze. Nové byty vyrostly v klidné lokalitě v Nymburce. V okolí jsou všechny obchody, které člověk potřebuje. Včetně nákupního centra na větší nákupy. Lokalita je vyhledávaná kvůli bohatému sportovnímu a kulturnímu vyžití, velice oblíbená je cyklostezka podél Labe nebo pěší i cyklo výlety do okolí, dále např. sportovní centrum pro přípravu vrcholových sportovců, mezinárodně proslulý basketbal i spousta lokálních sportovních klubů. Ve městě je také nemocnice. Za zmínku jistě stojí proslulý Nymburský pivovar.

Z Nymburka jede do Prahy i do Kolína přímý vlak. Majitel bytu v Rezidenci Sobín bude moct využívat všech výhod okresního města. 

Rezidence Ke Strouze splňuje vysoký standard budov od firmy PMS. To znamená nízké provozní náklady, kvalitní tepelná izolace, trojskla a mnoho dalšího. Kompletní přehled standardů naleznete zde. Klient má možnost domluvit si dispoziční úpravy bytu. Poradit se může s profesionály, kteří mu pomohou se rozhodnout správně. 

1. etapa bude k předání na jaře 2019

2. etapa bude k předání v zimě 2019

Nabídku posledních pár bytů naleznete zde. 

Rezidence Sobín

Bydlení u Prahy pro ty, kteří chtějí žít v souladu s přírodou. Rezidence Sobín nabízí unikátní kombinaci – bydlení v blízkosti centra Prahy, ale zároveň mimo ruch hlavního města. Do práce, na nákupy nebo na procházku po historickém centru? V Sobíně naleznete tři autobusové zastávky. Stačí nasednout a jet. Na nejbližší zastávce metra Zličín jste autobusem za 9 minut. V blízkosti, ale dost daleko, aby nebyl slyšet hluk, je nájezd na městský okruh Prahy. To znamená autem snadno na letiště, dálnici D5 směr Plzeň,nebo po okruhu na D1 směr Brno.

Autem do okolí do 15 minut:

 • letiště Václava Havla
 • nemocnice Na Homolce
 • golf Motol
 • krásná Leteňská plán

  Sobín spadá do správního obvodu Prahy 17. Od ruchu Prahy vás bude dělit pás zeleně, les a Hostivické rybníky s udržovanou cyklostezkou "Algida". Ve sportovním areálu Břve si ve volném čase zahrajete tenis, squash, bowling, zajdete do sauny, na masáž, do restaurace nebo na bar.

  Sobín je moderní bydlení s nízkými provozními náklady. Rezidence splňuje energetickou náročnost B, takže ušetříte na topení.

  Budova D bude k předání na jaře 2019

  Budova C bude k předání na jaře 2020

  Více než polovina bytů už je obsazených. Kompletní nabídku všech dispozic najdete zde. 

  Nahoru